Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Гнаровська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20520428) був реорганізований і увійшов до складу Петро-Михайлівської громади

Електронне декларування

Суб'єктам декларування необхідно змінити

електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій  9   8 Травня 2017

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП!!

Верховною Радою України 23 березня 2017 року прийнято Закон № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набрав чинності 30 березня 2017 року.

Відповідно до змін до Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон):
до 1 квітня 2017 року декларації подають суб’єкти, які станом на 01 вересня 2016 року займали згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище та які вже подавали щорічну декларацію    за 2015 рік.
до 1 травня 2017 року декларації подають всі інші суб`єкти декларування (в тому числі ті, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, або місцевого самоврядування до 1 вересня 2016 року).

УВАГА!

ДО 1.04.2017 р. ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, ПОСАДОВІ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАДИ ЗОБОВ'ЯЗАНІ ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННУ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ДОХОДИ ЗА 2016 РІК!!!

ПриватБанк допоможе держслужбовцям

з електронною декларацією

Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > «Бізнес» > «Замовити, додати сертифікат».

Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 – меню «Усі послуги» > «Послуги» > «Створити довідку».

Нагадаємо, система подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоуправління, доступна з 15 серпня 2016 г. на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, згідно з рішенням НАЗК «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоуправління» № 2 від 10 червня 2016 року. (Інформація з офіційного сайту Приватбанку - www.privatbank.ua)

Прес-Служба ПриватБанку          +380 92 716-08-81   press@privatbank.ua

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

За цими посиланнями Ви можете продивитися вебінар-консультацію "Як заповнювати е-декларацію"

​скопіюйте   https://www.youtube.com/watch?v=6NVk7wxqm0g

або https://www.youtube.com/watch?v=KJdZsKdtKgo

вставте у адресний рядок , натисніть "Ентер"

ДО ВІДОМА ДЕКЛАРАНТІВ!!!

ЗАПОВНЮВАТИ РАЗОМ З ВАМИ АБО ЗАМІСТЬ ВАС  Е-ДЕКЛАРАЦІЮ МАЮТЬ ЗАКОННЕ ПРАВО ЛИШЕ АДВОКАТИ В РАМКАХ НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!

ЗВЕРНУТИСЯ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЩОДО Е-ДЕКЛАРУВАННЯ ВИ МОЖЕТЕ  ДО ЦЕНТРУ НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ У м. ВІЛЬНЯНСЬК, пров.ПОЛІГРАФІЧНИЙ, 10 (в будівлі редакції "Дніпровські вогні"), ДЕ ВАМ МОЖУТЬ БУТИ НАДАНІ ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОМП'ЮТЕР ТА КІМНАТА ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ.

тел. 9-4-00-23 зі стаціонарного телефону або 0243-4-00-23 з мобільного, 067-860-80-81, понеділок-п'ятниця 08.00-17.00 год.

або в м. Запоріжжя, просп. Соборний, 77, 8 поверх, тел. 061-224-44-50

Роз'яснення  по заповненню е- декларації

(натисніть на заголовок та закачайте на свій ПК)

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування